Hakkımda

 

 

 

1981 yılında Sivas´da doğdum. Emekli bir babanın ve evhanımı bir annenin 6 numaralı cocuklarıyım, kazandibi yani. Cocukluğum haylazlık ve kendime macera aramakla geçti diyebilirim. İlk orta ve lise egitimimi Sivas'da yaptım. Liseden  sonra İstanbul'a gelip calışmaya basladım. İstanbul'da bir müddet calıştıktan sonra tekrar Üniversite sınavlarına girmedim. Para kazanmak o sıralar benim için daha önemli olsa gerekdi. Çeşitli textil firmalarında, kargo firmalarında ve bir gazetede dağıtıcı olarak çalistim. İşin en Türkçe tarafı  şöförlük.
2001 senesinde İstanbul'da Eşim İlknur ile  tanıştım. 35 yaşından önce kesinlikle evlenmeyeceğim derken 2002 senesinin sonlarında parmağımda  yüzük ile dolaşıyordum artık.
2003 senesinin başlarında Almanya'ya yerleştim. O tarihten beridir Wuppertal şehrinde yaşıyorum. İkametimi değiştirdikten sonra yaklaşık 2 sene boyunca çeşitli dil kurslarını (Almanca)  ziyaret ettim. Daha sonra 3 sene hasta bakım uzmani olarak meslek eğitimi aldım. 2007 den beri Wuppertal belediyesi bünyesinde çalışıyorum.
2011 de biricik kızım Ela dünyaya geldi. (...........>
Fotoğraf çekmeye 2005 senesinde başladim, tabi cocukken içinde film olmayan analog kameralarla kadraj kurma oyunlarını saymazsak. Hertürlü fotoğraf çekiyorum fakat insan ve şehir fotoğrafları çekmesini ayri bir haz veriyor.
Bos zamanlarımda gezmeyi kitap okumayi ve film izlemeyi çok seviyorum,  helede yönetmen Nuri Bilge Ceylan ise.